Szybka powtórka przed egzaminem na aplikacje prawnicze 2017 (32 godz.) - Warszawa

TERMIN:
10-17 września 2017
MIEJSCE:
Wydawnictwo C.H. Beck Warszawa, ul. Bonifraterska 17, 00-203 Warszawa
Centrum Konferencyjne Ogrodowa 58 Warszawa, ul. Ogrodowa 58 00-876 Warszawa
PROWADZĄCY:
dr Joanna Ablewicz, adw. Stefan Jaworski, r. pr. Marcin Józefiak, SSR dr Maciej Mitera Więcej informacji »
Przeszkoliliśmy prawie 800 uczestników, spośród których 92% uzyskało pozytywny wynik na egzaminie wstępnym!
Zapisz się dzisiaj lub dowiedz się więcej: akademia@beck.pl lub (22) 311 22 22

Aż 32 godziny intensywnego treningu, który ułatwi Ci zdanie egzaminu na aplikacje!


Jesteś na ostatnim roku studiów prawniczych bądź już je skończyłeś? Planujesz dostać się na aplikację prawniczą i nie wiesz od czego zacząć naukę? Trafiłeś na odpowiednią stronę! Wiedzeni kilkuletnim doświadczeniem pomożemy Ci zrealizować Twoje marzenia zawodowe.

W związku z brakiem wolnych miejsc na "Kursy rozszerzone przygotowujące do egzaminów wstępnych na aplikacje prawnicze 2017 w Warszawie (100 godz.)", uruchomiliśmy kurs w formie pigułki.

Jeżeli chcesz przygotować się do: aplikacji adwokackiejradcowskiejnotarialnejkomorniczejsędziowskiej i prokuratorskiej (do części testowej) - nasz kurs jest doskonale dopasowany do Twoich potrzeb. Zamień wątpliwości w pewność. Zapisz się na kurs i zwiększ swoje szanse na zdanie egzaminu! Masz ostatnią szansę aby usystematyzować to czego dotychczas nauczyłeś się podczas studiów i samodzielnej nauki.


Zakres merytoryczny kursu

32 godziny zegarowe kursu podzielono na 4 najważniejsze bloki tematyczne, które sprawiają najwięcej trudności, a są wymagane na egzaminie wstępnym:


 • Prawa cywilnego (8h),
 • Prawa karnego (8h),
 • Prawa gospodarczego (8h),
 • Prawa administracyjnego (8h).


Na naszym kursie powtórzymy materiał wymagany na egzaminie oraz utrwalimy wiedzę zdobytą podczas studiów. 


Każdy blok zajęć stanowi kompleksową powtórkę materiału z prawa materialnego, procesowego, wykroczeń oraz karnego skarbowego (Blok karny) oraz kompleksowe powtórzenie zagadnień z postępowania cywilnego (Blok cywilny). Blok gospodarczy zawiera zagadnienia z Kodeksu spółek handlowych, Prawa upadłościowego i naprawczego, Krajowego Rejestru Sądowego i Ustawy o swobodzie działalności gospodarczej.

Zajęcia w małych grupach - efektywnie wykorzystasz każdą minutę!

Grupy do 25 uczestników gwarantują praktyczny wymiar szkolenia, dzięki temu zyskasz okazję do zadawania pytań i natychmiast otrzymasz wyczerpującą odpowiedź. Natychmiast zweryfikujesz swoją wiedzę, wykorzystasz ją od razu w ćwiczeniach, wyeliminujesz błędy i zyskasz pewność przed egzaminem.


Co wyróżnia kurs Wydawnictwa C.H.Beck?

 • Najwyższy poziom merytoryczny - wykładowcami są doświadczeni zawodowo i cenieni w środowisku prawniczym praktycy - sędziowie, adwokaci, radcowie prawni, pracownicy organów państwowych i autorzy współpracujący z Wydawnictwem. Poprzez połączenie doświadczenia Wydawnictwa oraz wykładowców zapewniamy Ci najwyższy poziom merytoryczny. 25 lat na polskim rynku prawniczym gwarantuje najwyższy poziom zajęć!
 • Doświadczenie - prawie 800 zadowolonych kursantów na dotychczasowych 18-tu edycjach oraz grono wybitnych prowadzących pozwoliło nam przygotować unikalną na rynku ofertę dedykowaną przyszłym aplikantom.
 • Godziny zegarowe - zajęcia obejmują pełne 32 godziny zegarowe, a nie seminaryjne (przeliczane na 45 minut jak w większości ofert). Program kursu jest na bieżąco dostosowywany do zmian programowych i prawnych.
 • Bonusy - każdy uczestnik kursu (pakietu 4 bolków) dostanie gwarantowane bonusy, które ułatwią mu naukę oraz zawodowy start. Kurs wraz z bonusami to recepta na zdany egzamin!  W skład bonusów wchodzi: dostęp do testów prawniczych testy-prawnicze.pl oraz 25% zniżki na zakupy wybranych publikacji potrzebnych do nauki w księgarni internetowej Wydawnictwa C.H.Beck. Więcej szczegółów w zakładce „Cena i bonusy”.


Nie pozwól by ktoś zajął Twoje miejsce na aplikacji!


Kurs "Szybka powtórka przed egzaminem na aplikacje 2017" to:


 • sprawdzona, zróżnicowana formuła przygotowana w oparciu o wymogi egzaminu MS,
 • poznanie najskuteczniejszych metod rozwiązywania testów oraz budowy podchwytliwych pytań, sprawiających zazwyczaj najwięcej trudności podczas egzaminu,
 • rozwiązywanie testów z ubiegłych lat,
 • nowatorska formuła kursu - skupienie się na ustawach obowiązujących na egzaminie, bez straty czasu na zbędne wykłady teoretyczne czy komentowanie przepisów,
 • możliwość zadawania pytań prowadzącym


Prowadzący

Zajęcia prowadzą doświadczeni praktycy-sędziowie, prawnicy oraz autorzy publikacji Wydawnictwa C.H.Beck zapewniając wysoki poziom merytoryczny spotkań. Specjalizują się w poszczególnych zagadnieniach prawnych obowiązujących na egzaminie wstępnym. Pomogą uczestnikom doskonalić sztukę argumentacji prawniczej, którą stosują w życiu zawodowym na co dzień. 

Pobierz harmonogram zajęć w PDF »

Szybka powtórka - 9.09 - 17.09.2017 r.

Zajęcia odbywają się w soboty i niedziele w godzinach od 09.00 do 17:00.
DATA GODZINY


 ZAKRES MERYTORYCZNY


 PROWADZĄCY

9 września 2017
sobota
9:00 - 17:00
(8 godz.)
Blok gospodarczy
dr Joanna Ablewicz
10 września 2017
niedziela 

9:00 - 17:00
(8 godz.)

Blok karny
SSR dr Maciej Mitera
16 września 2017
sobota
9:00 - 17:00
(8 godz.)
Blok cywilny
adw. Stefan Jaworski
17 września 2017
niedziela
9:00 - 17:00
(8 godz.)
Blok administracyjnyr. pr. Marcin Józefiak

Cena:

Wybierając pakiet bloków oszczędzasz 123,00 PLN! 


 • Cena za jeden blok – 307,50 zł (netto: 250,00 zł)
 • Cena za pakiet 4 bloków – 1107,00 zł (netto: 900,00 zł)

Raty 0 %!

Jeśli zdecydujesz się na zakup pakietu bloków, istnieje możliwość rozbicia płatności na 2 raty - raty 0%!


W tej cenie otrzymujesz:


 • kontakt z autorami i cenionymi praktykami Wydawnictwa C.H.Beck, 
 • pracę na zajęciach w kameralnej, maksymalnie 25-osobowej grupie,
 • rzeczowe i konkretne usystematyzowanie wiedzy,
 • powtórzenie i sprawdzenie wiedzy przed ostatecznym „starciem„.

Przy zakupie pakietu 4 bloków otrzymujesz dodatkowo:


 • Miesięczny dostęp do testów online www.testy-prawnicze.pl.
  Dostęp obejmuje testy z kategorii "Dla studentów", stanowiące idealny materiał do powtórki przed egzaminem wstępnym. Pakiet zawiera aplikacje do nauki i sprawdzania wiedzy z 14 dziedzin prawa. W segmencie znajduje się ponad 15 000 pytań opartych wyłącznie na ustawach.

                      Ucz się, ćwicz, powtarzaj!                   Sam wybierasz, których pomocy naukowych potrzebujesz!


Lubisz oszczędzać? Poleć nas znajomym!

Za każde polecenie naszego kursu skutkujące dodatkowym zgłoszeniem na "Pakiet 4 bloków" zwrócimy Ci 100 zł! 
Nazwisko i imię osoby polecającej należy wpisać w polu "Pytania, uwagi do organizatora" w formularzu zgłoszeniowym.


Uwaga!
* Nie ma możliwości uzyskania bonifikaty w przypadku polecenia się wzajemnie dwóch lub więcej osób. W przypadku zapisu trzech lub więcej osób z jednego polecenia prosimy o kontakt tel: (22) 33 77 650

Zastrzegamy sobie prawo do odwołania kursu z przyczyn niezależnych, lub w przypadku, gdy nie zgłosi się wystarczająca liczba uczestników. W takim przypadku uczestnicy, którzy dokonali wpłaty, mają możliwość przeniesienia wpłaty na inny termin tego szkolenia lub na inne szkolenie lub zwrotu wpłaty.


dr Joanna Ablewicz Dr Joanna Ablewicz, wykładowca akademicki, autorka publikacji z prawa gospodarczego oraz pozycji dla aplikantów (testy, kazusy, plansze). Wydawca Literatury Akademickiej Wydawnictwa C.H. Beck.
adw. Stefan Jaworski Adwokat Izby Adwokackiej w Warszawie od 1992 roku. Od 1995 roku do 2004 roku adwokat współpracujący z Kancelarią Hogan & Hartson w Warszawie. Obecnie prowadzi swoją kancelarię adwokacką. Aplikacja adwokacka przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie. Prowadzi szkolenia organizowane przez wydawnictwo CH Beck dla aplikantów z zakresu sporządzania apelacji cywilnych i karnych. Publikuje artykuły w wydawnictwie CH Beck. Jest autorem książki "Apelacje cywilne i karne 69 wzorów pism" i współautorem pozycji "Egzaminy prawnicze akta kazusy opinie".
r. pr. Marcin Józefiak Absolwent kierunku Prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu; członek OIRP w Poznaniu oraz Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Poznaniu w latach 2007-2009 oraz 2012 do chwili obecnej. Były pracownik Izby Skarbowej w Poznaniu, trener z zakresu VAT, kurator dla osób fizycznych i prawnych. Autor publikacji z zakresu prawa podatkowego i administracyjnego, posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie spraw administracyjnych, w tym podatkowych, spraw przed sądami powszechnymi i administracyjnymi.
SSR dr Maciej Mitera Sędzia, wykładowca w Krajowej Szkole Sądownictwa i Prokuratury oraz Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie, uczestnik seminarium doktoranckiego Uniwersytetu Warszawskiego, autor książek i opracowań z zakresu prawa karnego i procesu karnego. W 2006 roku delegowany z Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy do pełnienia obowiązków głównego specjalisty w Ministerstwie Sprawiedliwości.

Wydawnictwo C.H. Beck Warszawa
ul. Bonifraterska 17, 00-203 Warszawa

Centrum Konferencyjne Ogrodowa 58 Warszawa
ul. Ogrodowa 58 00-876 Warszawa

Wygodna lokalizacja

Szkolenia odbywają się w wygodnej lokalizacji, która zapewni Ci komfortowe warunki oraz wygodny dojazd.

ZAJĘCIA PROWADZĄ SPECJALIŚCI

Zajęcia prowadzą praktycy i prawdziwi eksperci w swoich dziedzinach (doświadczeni prawnicy oraz sędziowie).

PRZYDATNE MATERIAŁY SZKOLENIOWE

Otrzymujesz przydatne i maksymalnie praktyczne materiały szkoleniowe, które uporządkują Twoją wiedzę.

ENERGETYCZNY SERWIS KAWOWY

W czasie szkolenia zapewniamy Ci energetyczne przerwy kawowe.

MOŻESZ ZAPŁACIĆ W RATACH 0%

Za szkolenie możesz zapłacić w ratach, bez żadnych dodatkowych opłat. Jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się do Twoich preferencji.

ATRAKCYJNE BONUSY

Pakiet publikacji przydatnych do nauki, dostęp do testów prawniczych, 25% zniżki na na zakupy w księgarni internetowej oraz dostęp do SIP Legalis.

Poznaj opinie naszych klientów

Jestem byłą uczestniczką kursu przygotowującego do egzaminu wstępnego na aplikację adwokacką, który odbył się w Katowicach. Dostałam się na aplikację z wynikiem 124 punkty :) Piszę żeby podziękować za świetny kurs. Żadna godzina nie była zmarnowana. Przekazano nam nie tylko wiedzę, ale i sposób w jaki trzeba przygotować do egzaminu, na co należy zwrócić szczególną uwagę. Wszyscy prowadzący byli naprawdę rewelacyjni. Moim zdaniem na szczególne podziękowania zasłużyli sędzia M. Mitera, sędzia Ł. Zamojski i dr A. Pudło. Jeszcze raz bardzo, ale to baaardzo dziękuję za wspaniały kurs.
Angelika
Zapisz się na szkolenie

Wybierz sposób rejestracji:

Wpisz numer klienta, aby zweryfikować uprawnienia do specjalnych warunków uczestnictwa.

Zapisujesz się na:

Szybka powtórka przed egzaminem na aplikacje prawnicze 2017 (32 godz.) - Warszawa

Dodaj kolejnego uczestnika


Wartość zamówienia:
PLN BRUTTO
PLN NETTO