Kurs w pigułce: Egzamin wstępny na aplikację prawniczą 2019 - Warszawa

Dwa weekendy nauki przed egzaminem wstępnym na aplikacje: adwokacką, radcowską, notarialną, komorniczą, sędziowską i prokuratorską


TERMIN:
7-15 września 2019
MIEJSCE:
Warszawa, ul. Ogrodowa 58
Zapisy zakończone

32 godziny szybkiego treningu pomogą Ci zdać na aplikację! Wykorzystaj dobrze ostatni czas przed egzaminem. 


Na naszym kursie szybko i skutecznie powtórzysz materiał wymagany na egzaminie oraz utrwalisz wiedzę zdobytą podczas studiów. Przygotowaliśmy kompleksowe, skondensowane rozwiązanie zaprojektowane specjalnie dla osób przygotowujących się do aplikacji: adwokackiej, radcowskiej, notarialnej, komorniczej, sędziowskiej i prokuratorskiej (do części testowej).

Wraz z kursem otrzymasz darmowy dostęp do testów prawniczych online. Kurs w pigułce oraz testy online stanowią najlepszą powtórkę tuż przed egzaminem! 

Zakres merytoryczny kursu

32 godziny zegarowe kursu podzielono na 4 najważniejsze bloki tematyczne, które sprawiają najwięcej trudności, a są wymagane na egzaminie wstępnym:

 • Prawo cywilne (8h),
 • Prawo karne (8h),
 • Prawo gospodarcze (8h),
 • Prawo administracyjne (8h).


Na naszym kursie pomożemy Ci powtórzyć materiał wymagany na egzaminie oraz utrwalić wiedzę zdobytą podczas studiów. 


Każdy blok zajęć stanowi kompleksową powtórkę materiału z prawa materialnego, procesowego, wykroczeń oraz karnego skarbowego (Blok karny) oraz kompleksowe powtórzenie zagadnień z postępowania cywilnego (Blok cywilny). Blok gospodarczy zawiera zagadnienia z Kodeksu spółek handlowych, Prawa upadłościowego i naprawczego, Krajowego Rejestru Sądowego i Ustawy o swobodzie działalności gospodarczej.

Co wyróżnia kurs Wydawnictwa C.H.Beck?

 • Najwyższy poziom merytoryczny - wykładowcami są doświadczeni zawodowo i cenieni w środowisku prawniczym praktycy - sędziowie, adwokaci, radcowie prawni, pracownicy organów państwowych i autorzy współpracujący z Wydawnictwem. Poprzez połączenie doświadczenia Wydawnictwa oraz wykładowców zapewniamy Ci najwyższy poziom merytoryczny. 26 lat na polskim rynku prawniczym gwarantuje najwyższy poziom zajęć!
 • Doświadczenie - prawie 1000 zadowolonych kursantów na dotychczasowych 25. edycjach oraz grono wybitnych prowadzących pozwoliło nam przygotować unikalną na rynku ofertę dedykowaną przyszłym aplikantom.
 • Godziny zegarowe - zajęcia obejmują pełne 32 godziny zegarowe, a nie seminaryjne (przeliczane na 45 minut jak w większości ofert). Program kursu jest na bieżąco dostosowywany do zmian programowych i prawnych.
 • Bonusy - każdy uczestnik kursu (pakietu 4 bloków) dostanie gwarantowane bonusy, które ułatwią mu naukę oraz zawodowy start. Kurs wraz z bonusami to recepta na zdany egzamin!  W skład bonusów wchodzi: dostęp do testów prawniczych testy-prawnicze.pl oraz 15% zniżki na zakupy wybranych publikacji potrzebnych do nauki w księgarni internetowej Wydawnictwa C.H.Beck. Więcej szczegółów w zakładce „Cena i bonusy”.


Najlepsza rekomendacja to zadowoleni uczestnicy. Przeszkoliliśmy już ponad 1100 uczestników, 

spośród których 93% uzyskało pozytywny wynik na egzaminie!


Kurs w pigułce to:


 • sprawdzona, zróżnicowana formuła przygotowana w oparciu o wymogi egzaminu,
 • poznanie najskuteczniejszych metod rozwiązywania testów oraz budowy podchwytliwych pytań, sprawiających zazwyczaj najwięcej trudności podczas egzaminu,
 • rozwiązywanie testów z ubiegłych lat,
 • nowatorska formuła kursu - skupienie się na ustawach obowiązujących na egzaminie, bez straty czasu na zbędne wykłady teoretyczne czy komentowanie przepisów,
 • możliwość zadawania pytań prowadzącym


Prelegenci

Zajęcia prowadzą doświadczeni praktycy-sędziowie, prawnicy oraz autorzy publikacji Wydawnictwa C.H.Beck, zapewniając wysoki poziom merytoryczny spotkań. Specjalizują się w poszczególnych zagadnieniach prawnych obowiązujących na egzaminie wstępnym. Pomogą uczestnikom doskonalić sztukę argumentacji prawniczej, którą stosują w życiu zawodowym na co dzień. 


Nie pozwól, by ktoś zajął Twoje miejsce na aplikacji!


Wygodna lokalizacja

Szkolenia odbywają się w wygodnej lokalizacji, która zapewni Ci komfortowe warunki oraz wygodny dojazd.

ZAJĘCIA PROWADZĄ SPECJALIŚCI

Zajęcia prowadzą praktycy i prawdziwi eksperci w swoich dziedzinach (doświadczeni prawnicy oraz sędziowie).

PRZYDATNE MATERIAŁY SZKOLENIOWE

Otrzymujesz przydatne i maksymalnie praktyczne materiały szkoleniowe, które uporządkują Twoją wiedzę.

ENERGETYCZNY SERWIS KAWOWY

W czasie szkolenia zapewniamy Ci energetyczne przerwy kawowe.

ATRAKCYJNE BONUSY

Dostęp do testów prawniczych online, 15% zniżki na na zakupy w księgarni internetowej.

Termin kursu: 7 - 15 września 2019 r.

Zajęcia odbywają się w soboty i niedziele w godzinach 9:00 - 17:00.

 
 • Blok  karny: 7 września 2019 w godz. 9.00-17.00, Prowadzący: SSR dr Maciej Mitera
 • Blok cywilny: 8 września 2019 w godz. 9.00-17.00, Prowadzący: mec. Stefan Jaworski
 • Blok administracyjny: 14 września 2019 w godz. 9.00-17.00, Prowadzący: mec. Marcin Józefiak 
 • Blok gospodarczy: 15 września 2019 w godz. 9.00-17.00, Prowadzący: dr Joanna Ablewicz

Cena standardowa kursu: 1107 PLN brutto (900 PLN netto)


Raty 0 %!

Istnieje możliwość rozbicia płatności na 2 raty - raty 0%!


W tej cenie otrzymujesz:


 • kontakt z autorami i cenionymi praktykami Wydawnictwa C.H.Beck, 
 • rzeczowe i konkretne usystematyzowanie wiedzy,
 • powtórzenie i sprawdzenie wiedzy przed ostatecznym "starciem".

Bonusy, które ułatwią Ci naukę oraz zawodowy start! 

Każdy uczestnik kursu dostanie gwarantowane bonusy. Kurs wraz z bonusami to recepta na zdany egzamin!


            Niezbędna powtórka przed egzaminem!


          Sam wybierasz, których pomocy naukowych potrzebujesz!


* Kod rabatowy obniży wartość Twojego zamówienia na ksiegarnia.beck.pl o dodatkowe 15% od ceny widocznej w księgarni. 
Kod nie obejmuje prenumerat czasopism i pakietów. 


 • Kompaktowe opracowanie zagadnień z poszczególnych dziedzin prawa
Aplikacja od ogółu do szczegółu. Akty normatywne w pigułce  "Aplikacja od ogółu do szczegółu. Akty normatywne w pigułce" C.H.Beck 2019 Lubisz oszczędzać? Poleć nas znajomym!

Za każde polecenie naszego kursu skutkujące dodatkowym zgłoszeniem zwrócimy Ci 100 zł! 
Nazwisko i imię osoby polecającej należy wpisać w polu "Pytania, uwagi do organizatora" w formularzu zgłoszeniowym.Uwaga!
* Nie ma możliwości uzyskania bonifikaty w przypadku polecenia się wzajemnie dwóch lub więcej osób. W przypadku zapisu trzech lub więcej osób z jednego polecenia prosimy o kontakt tel: (22) 33 77 650

Zastrzegamy sobie prawo do odwołania kursu z przyczyn niezależnych, lub w przypadku, gdy nie zgłosi się wystarczająca liczba uczestników. W takim przypadku uczestnicy, którzy dokonali wpłaty, mają możliwość przeniesienia wpłaty na inny termin tego szkolenia lub na inne szkolenie lub zwrotu wpłaty.


adw. Stefan Jaworski
adw. Stefan Jaworski
Adwokat Izby Adwokackiej w Warszawie od 1992 roku. Od 1995 roku do 2004 roku adwokat współpracujący z Kancelarią Hogan & Hartson w Warszawie. Obecnie prowadzi swoją kancelarię adwokacką. Prowadzi wykłady i kolokwia dla aplikantów Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie , a także szkolenia organizowane przez Wydawnictwo C.H.Beck dla studentów i aplikantów. Publikuje artykuły w Wydawnictwie C.H.Beck. Jest autorem książki "Apelacje cywilne i karne 69 wzorów pism" i współautorem pozycji "Egzaminy prawnicze akta kazusy opinie".
SSR dr Maciej Mitera
SSR dr Maciej Mitera
Sędzia, doktor nauk prawnych, wykładowca w Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie, autor książek i opracowań z zakresu prawa karnego, procesu karnego, wykroczeń i procedury wykroczeń. Od 2006 r. do chwili obecnej delegowany z Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy do pełnienia obowiązków głównego specjalisty w Ministerstwie Sprawiedliwości w Departamencie Legislacyjnym.
dr Joanna Ablewicz
dr Joanna Ablewicz
Dr Joanna Ablewicz, wykładowca akademicki, autorka publikacji z prawa gospodarczego oraz pozycji dla aplikantów (testy, kazusy, plansze). Wydawca Literatury Akademickiej Wydawnictwa C.H.Beck.
r. pr. Marcin Józefiak
r. pr. Marcin Józefiak
Absolwent kierunku Prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu, członek OIRP w Poznaniu oraz Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Poznaniu w latach 2007-2017. Były pracownik Izby Skarbowej w Poznaniu, trener z zakresu VAT, kurator dla osób fizycznych i prawnych. Autor publikacji z zakresu prawa podatkowego i administracyjnego, posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie spraw administracyjnych, w tym podatkowych, spraw przed sądami powszechnymi i administracyjnymi oraz obsługi prawnej organów jednostek samorządu terytorialnego i ich związków.

Centrum Konferencyjne Ogrodowa
ul. Ogrodowa 58, 00-876 Warszawa

Formularz zapisu na szkolenie

Brak wolnych miejsc!

Zapisy na szkolenie zostały zakończone
Sprawdź aktualne szkolenia:
Przed aplikacją Dla aplikantów Dla praktyków
Masz dodatkowe pytania odnośnie szkolenia?
Napisz na akademia@beck.pl lub zadzwoń +48 22 311 22 22
Koszt połączenia wg taryfy operatora.