Kurs do egzaminu wstępnego na aplikacje prawnicze 2020. Katowice (Edycja lipcowa)

Kurs rozszerzony przygotowujący do egzaminu wstępnego na aplikacje: adwokacką, radcowską, notarialną, komorniczą, sędziowską i prokuratorską


TERMIN:
4 lipca 2020 - 23 sierpnia 2020
MIEJSCE:
Katowice, ul. Stawowa 10
CENA OD:
1 990,00 zł z VAT
Zapisz się teraz

Kompleksowy trening, dzięki któremu doskonale przygotujesz się do egzaminu!

W ramach kursu otrzymasz pełen pakiet narzędzi do nauki:


Kurs

Testy
online

Pakiet
książekWiemy czego potrzebujesz, aby zdać egzamin wstępny! 

Odpowiadamy na Twoje prawdziwe potrzeby, zapewniając Ci maksymalnie praktyczny program, który opracowaliśmy w oparciu o doświadczenie osób, które taki egzamin mają już za sobą oraz tych, którzy egzaminy oceniają. Wraz z kursem dostaniesz od nas dodatkowe narzędzia, których potrzebujesz do pełnej nauki przed egzaminem!

Kurs
Na naszym kursie powtórzysz materiał wymagany na egzaminie oraz utrwalisz wiedzę zdobytą podczas studiów. Przygotowaliśmy kompleksowe rozwiązanie zaprojektowane specjalnie dla osób przygotowujących się do aplikacji: adwokackiej, radcowskiej, notarialnej, komorniczej, sędziowskiej i prokuratorskiej (do części testowej).
Testy online i pakiet publikacji
Oprócz kursu zapewniamy ci pakiet narzędzi do samodzielnej nauki i powtarzania w domu.
Po zajęciach w ramach kursu będziesz mógł samodzielnie uczyć się w domu dzięki publikacjom, które od nas dostaniesz, a także powtarzać materiał dzięki dostępowi do bazy testów online zawierającej ponad 10.000 pytań!


Nasz kurs jest doskonale dopasowany do Twoich potrzeb. Zamień wątpliwości w pewność. Zapisz się na kurs i zwiększ swoje szanse na zdanie egzaminu.

Co wyróżnia kurs organizowany przez Wydawnictwo C.H.Beck?


 • Najwyższy poziom merytoryczny - wykładowcami są doświadczeni zawodowo i cenieni w środowisku prawniczym praktycy - sędziowie, adwokaci, radcowie prawni, pracownicy organów państwowych i autorzy współpracujący z Wydawnictwem. Poprzez połączenie doświadczenia Wydawnictwa oraz wykładowców zapewniamy Ci najwyższy poziom merytoryczny. 26 lat na polskim rynku prawniczym gwarantuje najwyższy poziom zajęć!
 • Doświadczenie - ponad 1400 zadowolonych kursantów na dotychczasowych 29. edycjach oraz grono wybitnych prowadzących pozwoliło nam przygotować unikalną na rynku ofertę dedykowaną przyszłym aplikantom.
 • Bonusy - każdy uczestnik kursu oprócz kompletu materiałów dostanie gwarantowane bonusy - pakiet narzędzi do samodzielnej nauki i powtarzania w domu. Kurs wraz z bonusami to recepta na zdany egzamin! W skład bonusów wchodzi: pakiet publikacji przydatnych do nauki, dostęp do testów prawniczych testy-prawnicze.pl, 15% rabatu na zakupy w księgarni internetowej Wydawnictwa C.H.Beck oraz dostęp do Systemu Legalis. Więcej szczegółów w zakładce „Cena i bonusy”.


Najlepsza rekomendacja to zadowoleni uczestnicy. Przeszkoliliśmy już ponad 1400 uczestników, 

spośród których 93% uzyskało pozytywny wynik na egzaminie!Kurs przygotowujący do egzaminu wstępnego na aplikacje 2020 gwarantuje:


 • sprawdzoną, zróżnicowaną formułę przygotowaną w oparciu o wymogi egzaminu MS: ćwiczenia (testy, zdania do uzupełnienie, prawda/fałsz i inne), porównanie instytucji, najważniejsze terminy, przebieg postępowań,
 • poznanie najskuteczniejszych metod rozwiązywania testów oraz budowy podchwytliwych pytań, sprawiających zazwyczaj najwięcej trudności podczas egzaminu,
 • rozwiązywanie testów z ubiegłych lat,
 • egzamin próbny: sprawdzenie wiedzy uczestników na egzaminie próbnym przeprowadzonym zgodnie z zasadami ustalonymi przez Ministerstwo Sprawiedliwości,
 • zdobycie praktycznej wiedzy o przebiegu egzaminu: procedury kwalifikacyjnej, dotychczasowego zakresu pytań na egzaminach, przebiegu poszczególnych aplikacji, wykonywania danych zawodów prawniczych,
 • nowatorską formułę kursu - skupienie się na ustawach obowiązujących na egzaminie, bez straty czasu na zbędne wykłady teoretyczne czy komentowanie przepisów,
 • możliwość zadawania pytań prowadzącym.
 • warsztatową formułę szkolenia, dzięki której efektywnie wykorzystasz każdą minutę. Kameralne grupy gwarantują praktyczny wymiar szkolenia i tworzą okazję do aktywnej dyskusji z prowadzącymi. Podczas takich warsztatów natychmiast zweryfikujesz swoją wiedzę, wykorzystasz ją od razu w ćwiczeniach, wyeliminujesz błędy i zyskasz pewność przed egzaminem.

Przygotowaliśmy program odpowiadający Twoim prawdziwym potrzebom!


Zakres godzinowy i merytoryczny kursu

Kurs podzielony został na bloki tematyczne dostosowane do przedstawionego przez Ministerstwo Sprawiedliwości wykazu tytułów aktów prawnych na egzamin wstępny:

- 103 godziny zegarowe: aplikacja radcowska, adwokacka, sędziowska i prokuratorska:

  • Prawo i postępowanie cywilne – 39 godz.,
  • Prawo i postępowanie karne – 19 godz.,
  • Prawo gospodarcze – 17 godz., 
  • Prawo i postępowanie administracyjne  – 10 godz., 
  • Prawo  pracy  i ubezpieczeń społecznych – 5 godz.,
  • Prawo konstytucyjne – 4 godz.,
  • Prawo europejskie –  4 godz.,  
  • Prawo korporacyjne – 2 godz.,
  • Test  i zakończenie – 2 godz.,
  • Wstęp, opis i analiza wyników egzaminów z lat ubiegłych  – 1 godz.

-  90 godzin zegarowych: aplikacja komornicza:

 • Prawo i postępowanie cywilne – 38 godz., 
 • Prawo gospodarcze – 16 godz., 
 • Prawo karne – 8 godz.,
 • Prawo i postępowanie administracyjne  – 10 godz., 
 • Prawo pracy i ubezpieczeń społecznych – 6 godz.,
 • Prawo konstytucyjne – 4 godz.,
 • Prawo europejskie –  4 godz.,  
 • Test  i zakończenie – 2 godz.,
 • Prawo o prokuraturze – 1 godz.,
 • Wstęp, opis i analiza wyników egzaminów z lat ubiegłych  – 1 godz.

-  82 godzin zegarowych: aplikacja notarialna:

 • Prawo i postępowanie cywilne – 38 godz., 
 • Prawo gospodarcze – 16 godz., 
 • Prawo i postępowanie administracyjne  – 10 godz., 
 • Prawo pracy i ubezpieczeń społecznych – 6 godz.,
 • Prawo konstytucyjne – 4 godz.,
 • Prawo europejskie –  4 godz.,  
 • Test  i zakończenie – 2 godz.,
 • Prawo o prokuraturze – 1 godz.,
 • Wstęp, opis i analiza wyników egzaminów z lat ubiegłych  – 1 godz.

* Organizator zastrzega sobie możliwość modyfikacji zakresu merytorycznego po opublikowaniu przez Ministerstwo Sprawiedliwości szczegółowego wykazu tytułów aktów prawnych na egzamin wstępny na aplikacje w 2020 r. 

Poznaj opinie naszych prelegentów


Kursy przygotowujące do egzaminu wstępnego na aplikacje, są szczególnie atrakcyjne dla tych, którzy lubią uczyć się w grupie czy mieli długą przerwę w nauce. Czasami samodzielnie nie jesteśmy w stanie zauważyć ważnych – z punktu widzenia egzaminacyjnego – informacji, bywa też, że są to zagadnienia, zdawałoby się oczywiste, ale może się okazać, że opacznie przez nas rozumiane, albo które zwyczajnie umknęły przy tak dużej liczbie ustaw. Łatwiej i przyjemniej uporać się z tym w grupie. Poza tym cykliczność spotkań szkoleniowych niejako wymusza systematyczność i porządkuje zdobyte informacje.

    Emilia Rucińska-Sech – radca prawny, prelegentka kursów w Warszawie i PoznaniuWarto podkreślić, że nieocenioną pomocą w nauce są również kursy przygotowujące do egzaminu wstępnego na różnego rodzaju aplikacje. Jednakże zwrócić tutaj należy uwagę, iż musi on być prowadzony przez osoby, które posiadają nie tylko wiedzę teoretyczną, ale przede wszystkim umiejętności dotyczące ich prowadzenia. Jako jedno z tego typu szkoleń mogę polecić „Kurs do egzaminu wstępnego na aplikację prawniczą”, który jest organizowany przez Wydawnictwo C.H.Beck – przede wszystkim za bardzo wysokie oceny uczestników biorących w nim udział w poprzednich latach. Często sami nie jesteśmy w stanie dostrzec ukrytych „haczyków” czy też odpowiednio dobrać słowa kluczowe z danego przepisu. Poprzez udział w tego rodzaju kursach – masz to zagwarantowane!
  
    Mariusz Olężałek – adwokat, doktor nauk prawnych, prelegent kursów we Wrocławiu i PoznaniuPoznaj opinie naszych kursantów z poprzedniej edycji


Jestem byłą uczestniczką kursu przygotowującego do egzaminu wstępnego na aplikację adwokacką, który odbył się w Katowicach. Dostałam się na aplikację z wynikiem 124 punkty :) Piszę, żeby podziękować za świetny kurs. Żadna godzina nie była zmarnowana. Przekazano nam nie tylko wiedzę, ale i sposób w jaki trzeba przygotować do egzaminu, na co należy zwrócić szczególną uwagę. Wszyscy prowadzący byli naprawdę rewelacyjni. Moim zdaniem na szczególne podziękowania zasłużyli sędzia M. Mitera, sędzia Ł. Zamojski i dr A. Pudło. Jeszcze raz bardzo, ale to baaardzo dziękuję za wspaniały kurs.

     Anna P. 


Sędzia Mitera, mecenas Jaworski i doktor Pudło – rewelacja! Szkolenie efektywne i bardzo dobrze poprowadzone. Duży plus za pomocne materiały. Jeśli ktoś chce powtórzyć materiał przed egzaminem, to tylko z Beckiem.

     Robert R.

Ogromnie się cieszę, że mogłem wziąć udział w kursie. Bez względu na wynik jutrzejszego egzaminu (choć mocno wierzę, że będzie pozytywny) szkolenie traktuję jako niezwykle cenny kapitał na bliższą i nieco odleglejszą przyszłość. Zajęcia z tak świetnymi praktykami i stosowanie wiedzy w praktyce pod ich czujnym okiem i uchem to wielka przyjemność.

     Tomasz S.


Wygodna lokalizacja

Szkolenia odbywają się w wygodnej lokalizacji, która zapewni Ci komfortowe warunki oraz wygodny dojazd.

ZAJĘCIA PROWADZĄ SPECJALIŚCI

Zajęcia prowadzą praktycy i prawdziwi eksperci w swoich dziedzinach (doświadczeni prawnicy oraz sędziowie).

PRZYDATNE MATERIAŁY SZKOLENIOWE

Otrzymujesz przydatne i maksymalnie praktyczne materiały szkoleniowe, które uporządkują Twoją wiedzę.

ENERGETYCZNY SERWIS KAWOWY

W czasie szkolenia zapewniamy Ci energetyczne przerwy kawowe.

ATRAKCYJNE BONUSY

Pakiet publikacji przydatnych do nauki, dostęp do testów prawniczych, 15% zniżki na zakupy w księgarni internetowej oraz dostęp do SIP Legalis.

Edycja lipcowa - 4.07 - 23.08.2020 r.

Zajęcia odbywają się w soboty i niedziele w godzinach od 9.00 do 17:00.

Harmonogram zajęć - daty zjazdów:

1.  04-05.07.2020 r.
2.  11-12.07.2020 r.
3.  18-19.07.2020 r.
4.   25-26.07.2020 r. 
5.   01-02.08.2020 r.
6.   08-09.08.2020 r.
7.   22-23.08.2020 r.

Dokładny harmonogram zajęć zostanie zamieszczony wkrótce.

Zakres tematyczny kursu:


Prawo i postępowanie cywilne 

1.      Ustawa z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny,

2.      Ustawa z dnia 25 lutego 1964 r. Kodeks rodzinny i opiekuńczy,

3.      Ustawa z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego,

4.      Ustawa z dnia 28 lipca 2005 r. o kosztach sądowych w sprawach cywilnych,

5.      Ustawa z dnia 6 lipca 1982 r. o księgach wieczystych i hipotece,

6.      Ustawa z dnia 23 maja 1991 r. o rozwiązywaniu sporów zbiorowych,*

7.      Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych,*

8.      Ustawa z dnia 7 kwietnia 1989 r. – Prawo o stowarzyszeniach,*

9.      Ustawa z dnia 15 grudnia 2000 r. o spółdzielniach mieszkaniowych,

10. Ustawa z dnia 16 września 1982 r. – Prawo spółdzielcze, 

11.  Ustawa z dnia 24 czerwca 1994 r. o własności lokali,

12.  Ustawa z dnia 21 czerwca 2001 r. o ochronie praw lokatorów, mieszkaniowym zasobie gminy i o zmianie Kodeksu cywilnego,

13.  Ustawa z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów,

14.  Ustawa z dnia 17 grudnia 2009 r. o dochodzeniu roszczeń w postępowaniu grupowym,*

15.  Ustawa z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta,

16.  Ustawa z dnia 21 kwietnia 2017 r. o roszczeniach o naprawienie szkody wyrządzonej przez naruszenie prawa konkurencji,*

17.  Ustawa z dnia 22 maja 2003 r. o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych.*

 

Prawo i postępowanie karne

1.      Ustawa z dnia 6 czerwca 1997 r. Kodeks karny,**

2.      Ustawa z dnia 20 maja 1971 r. Kodeks wykroczeń*

3.      Ustawa z dnia 10 września 1999 r. Kodeks karny skarbowy,*

4.      Ustawa z dnia 6 czerwca 1997 r. Kodeks postępowania karnego,*

5.      Ustawa z dnia 24 sierpnia 2001 r. Kodeks postępowania w sprawach o wykroczenia,*

6.      Ustawa z dnia 28 stycznia 2016 r. Prawo o prokuraturze.

 

Prawo i postępowanie administracyjne  

1.      Ustawa z dnia 14 czerwca 1960 r. Kodeks postępowania administracyjnego,

2.      Ustawa z dnia 27 lipca 2001 r. – Prawo o ustroju sądów powszechnych,

3.      Ustawa z dnia 25 lipca 2002 r. – Prawo o ustroju sądów administracyjnych,

4.      Ustawa z dnia 30 sierpnia 2002 r. – Prawo o postępowaniu przed sądami administracyjnymi,*

5.      Ustawa z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami,

6.      Ustawa z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie województwa,

7.      Ustawa z dnia 23 stycznia 2009 r. o wojewodzie i administracji rządowej w województwie,

8.      Ustawa z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym,

9.      Ustawa z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie powiatowym.

 

Prawo konstytucyjne 

1.      Ustawa z dnia 2 kwietnia 1997 r. Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej,

2.      Ustawa z dnia 8 grudnia 2017 r. o Sądzie Najwyższym,*

3.      Ustawa z dnia 30 listopada 2016 r. o organizacji i trybie postępowania przed Trybunałem Konstytucyjnym,*

4.      Ustawa z dnia 12 maja 2011 r. o Krajowej Radzie Sądownictwa,

5.      Ustawa z dnia 15 lipca 1987 r. o Rzeczniku Praw Obywatelskich,

6.      Ustawa z dnia 15 grudnia 2016 r. o Prokuratorii Generalnej Rzeczypospolitej Polskiej.*

 

Prawo gospodarcze 

1.      Ustawa z dnia 6 marca 2018 r. – Prawo przedsiębiorców,*

2.      Ustawa z dnia 15 maja 2015 r. – Prawo restrukturyzacyjne,

3.      Ustawa z dnia 6 marca 2018 r. o Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej i Punkcie Informacji dla Przedsiębiorcy,

4.      Ustawa z dnia 15 września 2000 r. Kodeks spółek handlowych,

5.      Ustawa z dnia 28 lutego 2003 r. – Prawo upadłościowe,

6.      Ustawa z dnia 6 grudnia 1996 r. o zastawie rejestrowym i rejestrze zastawów,

7.      Ustawa z dnia 20 sierpnia 1997 r. o Krajowym Rejestrze Sądowym,*

8.      Ustawa z dnia 28 kwietnia 1936 r. – Prawo wekslowe,

9.      Ustawa z dnia 16 września 1982 r. – Prawo spółdzielcze,*

10.  Ustawa z dnia 8 marca 2013 r. o terminach zapłaty w transakcjach handlowych,*

 

Prawo pracy i ubezpieczeń społecznych 

1.      Ustawa z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy,

2.      Ustawa z dnia 13 października 1998 r. o systemie ubezpieczeń społecznych,*

3.      Ustawa z dnia 25 czerwca 1999 r. o świadczeniach pieniężnych z ubezpieczenia społecznego w razie choroby i macierzyństwa,*

4.      Ustawa z dnia 13 października 1998 r. o systemie ubezpieczeń społecznych,*

5.      Ustawa z dnia 13 marca 2003 r. o szczególnych zasadach rozwiązywania z pracownikami stosunków pracy z przyczyn niedotyczących pracowników.*

 

Prawo Unii Europejskiej  

1.      Traktat z dnia 25 marca 1957 r. o funkcjonowaniu Unii Europejskiej – tekst uwzględniający zmiany wprowadzone Traktatem z Lizbony,

2.      Traktat z dnia 7 lutego 1992 r. o Unii Europejskiej – tekst uwzględniający zmiany wprowadzone Traktatem z Lizbony.

 

Prawo korporacyjne*

1.      Ustawa z dnia 6 lipca 1982 r. o radcach prawnych,*

2.      Ustawa z dnia 26 maja 1982 r. – Prawo o adwokaturze.*

Test


* Nie dotyczy aplikacji notarialnej i komorniczej.

** Nie dotyczy aplikacji notarialnej.

Organizator zastrzega sobie możliwość modyfikacji zakresu merytorycznego po opublikowaniu przez Ministerstwo Sprawiedliwości szczegółowego wykazu tytułów aktów prawnych na egzamin wstępny na aplikacje w 2020 r. 

Wraz z kursem dostaniesz od nas dodatkowe narzędzia, których potrzebujesz do kompleksowej nauki przed egzaminem


Kurs

Testy
online

Pakiet
książekZapewniamy ci najwyżej jakości kurs oparty na autorskim programie, oraz pakiet narzędzi do samodzielnej nauki i powtarzania w domu.  
Po zajęciach w ramach kursu będziesz mógł samodzielnie uczyć się w domu dzięki publikacjom, które od nas dostaniesz, 
a także powtarzać materiał dzięki dostępowi do bazy testów online zawierającej ponad 10.000 pytań

Kurs wraz z bonusami to recepta na zdany egzamin!

Każdy kursant otrzyma:

 • Kompleksowy pakiet książek niezbędnych w przygotowaniach do egzaminu:


      •   jeden zbiór testów dostosowany do wyboru aplikacji (aplikacja: adwokacka, radcowska, notarialna, komornicza autorstwa Mariusza Stepaniuka lub sędziowska i prokuratorska autorstwa Pauliny Jabłońskiej i  Aleksandry Karpińskiej) Sprawdź publikacje >
    •  Opracowanie "Aplikacja od ogółu do szczegółu. Akty normatywne w pigułce" Anety Heliosz Sprawdź publikację >


 • Dostęp do testów online www.testy-prawnicze.pl do dnia egzaminu.
  Kursant ma prawo wybrać jeden z pięciu pakietów pytań przygotowujących do egzaminu na aplikację: adwokacką, radcowską, notarialną, komorniczą lub sędziowską i prokuratorską. W segmencie znajduje się ponad 10 000 pytań zawierających trzy warianty odpowiedzi, a także aktualną podstawę prawną. Testy kończą się egzaminem próbnym składającym się ze 150 pytań.
            Ucz się, ćwicz, powtarzaj!


            Niezbędna wiedza na wyciągnięcie ręki!


         Sam wybierasz, których pomocy naukowych potrzebujesz!


* Kod rabatowy obniży wartość Twojego zamówienia na ksiegarnia.beck.pl o 15% od ceny katalogowej. Kod nie obejmuje prenumerat czasopism i pakietów. 

Materiały szkoleniowe

Każdy uczestnik kursu otrzyma obszerny komplet materiałów sporządzonych przez ekspertów o różnej praktyce zawodowej (sędziowie, radcy prawni, adwokaci) przekazanych drogą elektroniczną (prezentacje multimedialne, tabele porównawcze) oraz w formie wydruków (testy, ćwiczenia).  


Możesz zapłacić w ratach 0%!

Za szkolenie możesz zapłacić w nawet 4 ratach, bez żadnych dodatkowych opłat. Jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się do Twoich preferencji.
Wystawiamy faktury VAT. 


Lubisz oszczędzać? Poleć nas znajomym!

Za każde polecenie naszego kursu skutkujące dodatkowym zgłoszeniem zwrócimy Ci 100 zł! 
Nazwisko i imię osoby polecającej należy wpisać w polu "Pytania, uwagi do organizatora" w formularzu zgłoszeniowym.*


Uwaga!
*Nie ma możliwości uzyskania bonifikaty w przypadku polecenia się wzajemnie dwóch lub więcej osób. W przypadku zapisu trzech lub więcej osób z jednego polecenia prosimy o kontakt tel: (22) 33 77 650

Zastrzegamy sobie prawo do odwołania kursu z przyczyn niezależnych, lub w przypadku, gdy nie zgłosi się wystarczająca liczba uczestników. W takim przypadku uczestnicy, którzy dokonali wpłaty, mają możliwość przeniesienia wpłaty na inny termin tego szkolenia lub na inne szkolenie lub zwrotu wpłaty.


SSR Piotr Borkowski
SSR Piotr Borkowski
Prezes Sądu Rejonowego w Limanowej. Wykładowca Wyższej Szkoły Biznesu- National Louis University w Nowym Sączu. Specjalizuje się w prawie cywilnym materialnym i procesowym. Jest autorem publikacji z zakresu prawa cywilnego w tym książek: Wpisy do ksiąg wieczystych (Warszawa 2003 i 2008), Notarialne poświadczenie dziedziczenia (Warszawa 2011).
r. pr. Adam Malinowski
r. pr. Adam Malinowski
Radca prawny w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie, absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego. Wykładowca KSAP. Specjalizuje się w prawie cywilnym, administracyjnym i prawie pracy ze szczególnym uwzględnieniem postępowań sądowych. Jest autorem i współautorem licznych artykułów i kilkunastu książek. Obecnie prowadzi indywidualną kancelarię radcowską w Warszawie.
adw. Katarzyna Miętkowska
adw. Katarzyna Miętkowska
Członek Izby Adwokackiej w Krakowie, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, doktorantka w Katedrze Prawa Karnego Materialnego Wydziału Prawa i Administracji UJ. Świadczy stałą obsługę prawną spółek kapitałowych działających na rynku polskim i francuskim w zakresie prawa gospodarczego, cywilnego, karnego, prawa pracy oraz karno – skarbowego związaną także z odpowiedzialnością członków organów spółek za podejmowane działania. Reprezentuje podmioty gospodarcze przed sądami cywilnymi oraz administracyjnymi, a także organami administracji, w zakresie prawa budowlanego, geodezyjnego i kartograficznego, ochrony środowiska. Ponadto świadczy usługi prawne dla klientów indywidualnych w zakresie prawa karnego, cywilnego i rodzinnego, ze szczególnym uwzględnieniem spraw regulacji własności gruntów i postępowania wieczystoksięgowego. Świadczyła usługi prawne na rzecz szkoły wyższej, w zakresie pełnej obsługi prawnej. Prowadziła zajęcia na Uniwersytecie Jagiellońskim z zakresu prawna karnego materialnego przez trzy lata w wymiarze 120 godzin rocznie. Prowadzi kursy przygotowujące do egzaminów na aplikacje prawnicze. Autorka publikacji naukowych z zakresu prawa karnego i procesu karnego.
adw. Łukasz Miętkowski
adw. Łukasz Miętkowski
Członek Izby Adwokackiej w Krakowie, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, Administrator Bezpieczeństwa Informacji w spółkach kapitałowych, były sekretarz Zespołów Ekspertów w Ministerstwie Sprawiedliwości, trener prawa. Świadczy stałą obsługę prawną spółek kapitałowych działających na rynku polskim i niemieckim w zakresie prawa gospodarczego, cywilnego, karnego oraz karno – skarbowego związaną także z odpowiedzialnością cywilną i karną członków zarządów i rad nadzorczych spółek kapitałowych. Reprezentuje podmioty gospodarcze przed sądami cywilnymi oraz administracyjnymi, a także organami administracji, w zakresie prawa budowlanego, geodezyjnego i kartograficznego, ochrony środowiska. Pełni funkcję likwidatora spółek, a także zajmuje się stałą obsługą prawną w kontekście powierzonych zadań Administratora Bezpieczeństwa Informacji. Przeprowadza kompleksowe działania audytowe i wdrożeniowe związane z procedurami i narzędziami ochrony danych osobowych w spółkach oraz grupach kapitałowych. Doradza przy planowaniu optymalizacji podatkowych oraz inwestycyjnych. Prowadzi kursy przygotowujące do egzaminów na aplikacje prawnicze oraz korporacyjne egzaminy zawodowe. Współpracuje z licznymi wydawnictwami i firmami szkoleniowymi, w ramach szkoleń i konsultacji adresowanych do korpusu służby cywilnej, urzędów, banków i instytucji finansowych oraz spółek kapitałowych, specjalizując się w gałęziach prawa gospodarczego i karnego, prawa spółek jak również ochrony danych osobowych, ochrony informacji niejawnych i dostępu do informacji publicznej, a także wdrażania procedur przeciwdziałania praniu brudnych pieniędzy.
SSR dr Maciej Mitera
SSR dr Maciej Mitera
Sędzia, doktor nauk prawnych, wykładowca w Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie, autor książek i opracowań z zakresu prawa karnego, procesu karnego, wykroczeń i procedury wykroczeń. Od 2006 r. do chwili obecnej delegowany z Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy do pełnienia obowiązków głównego specjalisty w Ministerstwie Sprawiedliwości w Departamencie Legislacyjnym.
r. pr. dr Anna Pudło
r. pr. dr Anna Pudło
Radca prawny w OIRP w Warszawie, doktor nauk prawnych, adiunkt w Katedrze Prawa Międzynarodowego i Prawa UE w Kolegium Prawa w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywała w tracie pracy m.in. w Kancelarii Prezydenta RP, Kancelarii Senatu RP oraz w Parlamencie Europejskim. Od 2009 r. pracuje w Trybunale Konstytucyjnym jako analityk orzecznictwa. Autorka ponad 60 publikacji z zakresu prawa UE (gospodarczego i instytucjonalnego), prawa konstytucyjnego porównawczego oraz prawa międzynarodowego publicznego. Wykłada m.in. prawo gospodarcze UE, ochronę praw podstawowych w UE oraz prawo UE.

Europrofes Sp. z o.o.
ul. Stawowa 10, 40-095 Katowice

Formularz zapisu na szkolenie

Kurs do egzaminu wstępnego na aplikacje prawnicze 2020. Katowice (Edycja lipcowa)

Do zapłaty:
 zł z VAT
Wartość zamówienia netto:  zł
Wydawnictwo C.H.Beck - helpdesk Masz dodatkowe pytania odnośnie szkolenia?
Napisz na akademia@beck.pl lub zadzwoń +48 22 311 22 22
Koszt połączenia wg taryfy operatora.