Szkolenie online

ETYKA W PIGUŁCE: Kurs do egzaminu radcowskiego i adwokackiego 2020

Praktyczna powtórka online, dzięki której wyeliminujesz błędy i zyskasz pewność przed egzaminem


TERMIN:
17-18 czerwca 2020
CENA:
290,00 zł z VAT
Zapisz się teraz

6 godzin szybkiego TRENINGU ONLINE pomoże Ci zdać egzamin zawodowy! Wykorzystaj dobrze ostatni czas przed egzaminem. 


Na naszym kursie online szybko, wygodnie i skutecznie powtórzysz materiał wymagany na części egzaminu z etyki wykonywania zawodu oraz utrwalisz wiedzę zdobytą podczas aplikacji. Przygotowaliśmy kompleksowe, skondensowane rozwiązanie zaprojektowane specjalnie dla osób przygotowujących się do egzaminu zawodowego 2020: adwokackiego i radcowskiego.

Wykorzystaj czas, jaki pozostał do egzaminu i usystematyzuj swoją wiedzę bez wychodzenia z domu!

Zakres kursu

Przedstawiamy autorski program kursu online przygotowany pod kątem rzetelnej weryfikacji, udoskonalenia i uzupełnienia Twojej wiedzy i doświadczenia. Blok etyki obejmuje 6 godzin zegarowych treningu

Prowadzący: adw. dr Mariusz Olężałek 

Zakres bloku etyki:

•  wstęp,
•  praca na kazusach, mini przykładach,
•  kontrowersyjne sytuacje w zawodzie,
•  przedstawienie najczęściej popełnianych błędów.


Zapewniamy Ci maksymalnie praktyczny program kursu przygotowującego do egzaminu zawodowego, który opracowaliśmy w oparciu o:

 • wieloletnie doświadczenie metodologiczne,
 • wytyczne doświadczonych praktyków: sędziów, adwokatów i radców prawnych,
 • wskazówki ekspertów oceniających egzaminy, 
 • sugestie osób, które pomyślnie zdały egzamin,
 • zanonimizowane akta spraw prowadzonych przez naszych praktyków,
 • egzaminy zawodowe z lat ubiegłych.

Kurs przeznaczony jest również dla osób przystępujących do egzaminu adwokackiego lub radcowskiego z doświadczenia zawodowego lub z tytułu naukowego (art. 25 RadPrU, art. 66 PrAdw).


27 lat na polskim rynku prawniczym gwarantuje najwyższy poziom zajęć i najlepszą kadrę prelegentów!

Kurs online poprowadzi doświadczony prelegent adw. dr Mariusz Olężałek:

adwokat, Dziekan Prawa i Administracji oraz Prorektor ds. Kształcenia na Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi, doktor nauk prawnych o podwójnej specjalności – prawo karne i postępowanie karne. Specjalista z zakresu procesu karnego, prawa karnego materialnego oraz postępowania w sprawach o wykroczenia, a także praw człowieka i organizacji oraz zasad funkcjonowania organów ochrony prawnej, jak również zawodów prawniczych (przykładowo w „Monitorze Prawniczym” czy też „Palestrze”). 

Więcej o prowadzących w zakładce "Prelegenci".

Nowa formuła szkolenia online - efektywnie wykorzystasz każdą minutę!

Dzięki praktycznej formule nie tracisz czasu na zbędną teorię. Wszystkie zajęcia prowadzone są w trybie online, w oparciu o eksperckie wprowadzenie, a także rozwiązywanie kazusów, które otrzymasz przed zajęciami celem przygotowania się i wspólnego omówienia rozwiązania.

Interaktywne grupy gwarantują praktyczny wymiar szkolenia, dzięki czemu zyskasz okazję do zadawania pytań i otrzymasz wyczerpującą odpowiedź. Optymalna liczba uczestników daje możliwość wchodzenia z prowadzącym w dyskurs. Szkolenie ma charakter warsztatowego kursu z elementami dynamicznej prezentacji, przydatnych kazusów, konkretnych przykładów, konsultacji oraz analiz. Podczas kursu online będziesz mógł natychmiast weryfikować swoją wiedzę oraz wykorzystać ją w ćwiczeniach. Wyeliminujesz błędy i zyskasz pewność przed egzaminem. 


Forma zajęć online

•  Eksperckie wprowadzenie

•  Warsztaty, ćwiczenia – wspólne rozwiązywanie kazusów w oparciu o zanonimizowane lub autorskie akta i dokumenty; kazusy otrzymasz przed rozpoczęciem webinarium celem przygotowania się.

• Dyskusja z prelegentem – możliwość uzyskania feedbacku i odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.

 


Kurs przygotowujący do egzaminu radcowskiego i adwokackiego 2020 - Etyka wykonywania zawodu w pigułce - to:

 • 6 godzin praktycznego treningu, 
 • konsultacje, analizy oraz aktywne dyskusje z prelegentem,
 • bonusy, takie jak: dostęp do Systemu Legalis - Legalis Compact Plus oraz rabat na zakupy w księgarni internetowej Wydawnictwa C.H.Beck


Certyfikat uczestnictwa

Osobom biorącym udział w naszych szkoleniach wydajemy zaświadczenie o ukończeniu kursu potwierdzające uczestnictwo w zajęciach, określające tematykę szkolenia, wymiar godzin oraz zwierające informację o organizatorze szkolenia. 

KURS W PIGUŁCE: Egzamin radcowski i adwokacki 2020 (5 bloków)


Zajęcia online odbędą się w dniach 17-18 czerwca 2020 r. w godzinach: 17:00 - 20:15 (z przerwą)
Link do zajęć online zostanie przesłany na Państwa adres e-mail około dwie godziny przed startem kursu w danym dniu. 

Liczba godzin zajęć merytorycznych: 6 h

Plan zajęć online

17:00-18:30 - I część
18:45-20:15 - II część

Zakres bloku etyka

•  wstęp,
•  praca na kazusach, mini przykładach,
•  kontrowersyjne sytuacje w zawodzie,
•  przedstawienie najczęściej popełnianych błędów.


Jako uczestnik kursu online otrzymasz gratis:

 • miesięczny dostęp do Systemu Legalis (Legalis Compact Plus). Przypominamy, że w ostatnich latach był to system dostępny podczas egzaminu. Zapoznaj się ze strukturą i funkcjonalnościami, aby móc sprawnie wyszukać potrzebne informacje.  
  Sprawdź wykaz publikacji zawartych w pakiecie >> 
           Niezbędna wiedza na wyciągnięcie ręki!


           Sam wybierasz, których pomocy naukowych potrzebujesz!


* Kod rabatowy obniży wartość Twojego zamówienia na ksiegarnia.beck.pl o 15% od ceny katalogowej.              
Kod nie obejmuje prenumerat czasopism i pakietów i nie łączy się z innymi promocjami.


adw. dr Mariusz Olężałek
adw. dr Mariusz Olężałek
Adwokat, Dziekan Prawa i Administracji oraz Prorektor ds. Kształcenia na Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi, doktor nauk prawnych o podwójnej specjalności – prawo karne i postępowanie karne. Specjalista z zakresu procesu karnego, prawa karnego materialnego oraz postępowania w sprawach o wykroczenia, a także praw człowieka i organizacji oraz zasad funkcjonowania organów ochrony prawnej, jak również zawodów prawniczych (przykładowo w „Monitorze Prawniczym” czy też „Palestrze”). Autor wielu publikacji naukowych – w tym opracowań praktycznych dla adwokatów, radców prawnych i aplikantów adwokackich oraz radcowskich, jak np. „Metodyka pracy adwokata i radcy prawnego w sprawach przestępstw oraz wykroczeń drogowych” Wydawnictwa C.H.Beck. W swojej praktyce zawodowej i naukowej specjalizuje się także w prawie oraz postępowaniu cywilnym, prawie europejskim i konstytucyjnym, jak również w sprawach z zakresu prawa pracy. Laureat nagrody specjalnej w konkursie „Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra 2018”. Prowadzi zajęcia w ramach szkoleń dla aplikantów adwokackich przy ORA w Łodzi oraz Kancelarię Adwokacką w Łodzi.
Zajęcia online odbędą się w dniach 17-18 czerwca 2020 r. w godzinach: 17:00 - 20:15 (z przerwą)

Zapisy trwają do 16 czerwca 2020 r. do godziny 23:59 lub do wyczerpania limitu miejsc.

Link do zajęć online zostanie przesłany na Państwa adres e-mail na około dwie godziny przed startem kursu w danym dniu. 

W przypadku nie otrzymania wiadomości prosimy sprawdzić folder SPAM w skrzynce pocztowej. W razie dodatkowych pytań prosimy o wiadomość na adres akademia@beck.pl.* Zastrzegamy sobie prawo do odwołania kursu z przyczyn niezależnych, lub w przypadku, gdy nie zgłosi się wystarczająca liczba uczestników. W takim przypadku uczestnicy, którzy dokonali wpłaty, mają możliwość przeniesienia wpłaty na inny termin tego szkolenia lub na inne szkolenie lub zwrotu wpłaty.

Formularz zapisu na szkolenie

Szkolenie online

ETYKA W PIGUŁCE: Kurs do egzaminu radcowskiego i adwokackiego 2020 Miejsce i termin: Szkolenie online, 17-18 czerwca 2020
Cena: 290,00 zł z VAT

Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo C.H.Beck sp. z o.o., Warszawa, ul. Bonifraterska 17, kontakt: daneosobowe@beck.pl. Dane przetwarzamy w celu realizacji lub zawarcia umowy z Klientem, rozliczeń, księgowości i sprawozdawczości finansowej, spełnienia innych obowiązków prawnych, w celach wskazanych w treści zgód, do ustalenia, dochodzenia i obrony roszczeń oraz w celach statystycznych. W sytuacjach przewidzianych prawem, przysługują Ci prawa do: dostępu do swoich danych, otrzymania ich kopii, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, cofnięcia zgody oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Pełne informacje w regulaminie.
Do zapłaty:
 zł z VAT
Wartość zamówienia netto:  zł
Wydawnictwo C.H.Beck - helpdesk Masz dodatkowe pytania odnośnie szkolenia?
Napisz na akademia@beck.pl lub zadzwoń +48 22 311 22 22
Koszt połączenia wg taryfy operatora.