Szkolenie online

ADMINISTRACYJNE W PIGUŁCE: Kurs do egzaminu radcowskiego i adwokackiego 2020

Praktyczna powtórka online, dzięki której wyeliminujesz błędy i zyskasz pewność przed egzaminem


TERMIN:
15-16 czerwca 2020
CENA:
290,00 zł z VAT
Zapisz się teraz

6 godzin szybkiego TRENINGU ONLINE pomoże Ci zdać egzamin zawodowy! Wykorzystaj dobrze ostatni czas przed egzaminem. 


Na naszym kursie online szybko, wygodnie i skutecznie powtórzysz materiał wymagany na części egzaminu z prawa administracyjnego oraz utrwalisz wiedzę zdobytą podczas aplikacji. Przygotowaliśmy kompleksowe, skondensowane rozwiązanie zaprojektowane specjalnie dla osób przygotowujących się do egzaminu zawodowego 2020: adwokackiego i radcowskiego.

Wykorzystaj czas, jaki pozostał do egzaminu i usystematyzuj swoją wiedzę bez wychodzenia z domu!

Zakres kursu

Przedstawiamy autorski program kursu online przygotowany pod kątem rzetelnej weryfikacji, udoskonalenia i uzupełnienia Twojej wiedzy i doświadczenia. Blok prawa administracyjnego obejmuje 6 godzin zegarowych treningu

Prowadzący: adw. Katarzyna Miętkowska

Zakres bloku administracyjnego:

•  wstęp,
•  praca na aktach, kazusach, mini przykładach,
•  zasady konstruowania skargi do WSA i skargi kasacyjnej do NSA,
•  przedstawienie najczęściej popełnianych błędów,
•  formułowanie opinii prawnych w oparciu o analizę akt i konkretnych stanów faktycznych.


Zapewniamy Ci maksymalnie praktyczny program kursu przygotowującego do egzaminu zawodowego, który opracowaliśmy w oparciu o:

 • wieloletnie doświadczenie metodologiczne,
 • wytyczne doświadczonych praktyków: sędziów, adwokatów i radców prawnych,
 • wskazówki ekspertów oceniających egzaminy, 
 • sugestie osób, które pomyślnie zdały egzamin,
 • zanonimizowane akta spraw prowadzonych przez naszych praktyków,
 • egzaminy zawodowe z lat ubiegłych.

Kurs przeznaczony jest również dla osób przystępujących do egzaminu adwokackiego lub radcowskiego z doświadczenia zawodowego lub z tytułu naukowego (art. 25 RadPrU, art. 66 PrAdw).


27 lat na polskim rynku prawniczym gwarantuje najwyższy poziom zajęć i najlepszą kadrę prelegentów!

Kurs online poprowadzi doświadczony prelegent adw. Katarzyna Miętkowska:

członek Izby Adwokackiej w Krakowie, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, doktorantka w Katedrze Prawa Karnego Materialnego Wydziału Prawa i Administracji UJ. Świadczy stałą obsługę prawną spółek kapitałowych działających na rynku polskim i francuskim w zakresie prawa gospodarczego, cywilnego, karnego, prawa pracy oraz karno – skarbowego związaną także z odpowiedzialnością członków organów spółek za podejmowane działania. Reprezentuje podmioty gospodarcze przed sądami cywilnymi oraz administracyjnymi, a także organami administracji, w zakresie prawa budowlanego, geodezyjnego i kartograficznego, ochrony środowiska.

Więcej o prowadzących w zakładce "Prelegenci".

Nowa formuła szkolenia online - efektywnie wykorzystasz każdą minutę!

Dzięki praktycznej formule nie tracisz czasu na zbędną teorię. Wszystkie zajęcia prowadzone są w trybie online, w oparciu o eksperckie wprowadzenie, a także rozwiązywanie kazusów, które otrzymasz przed zajęciami celem przygotowania się i wspólnego omówienia rozwiązania.

Interaktywne grupy gwarantują praktyczny wymiar szkolenia, dzięki czemu zyskasz okazję do zadawania pytań i natychmiast otrzymasz wyczerpującą odpowiedź. Optymalna liczba uczestników daje możliwość wchodzenia z prowadzącym w dyskurs. Szkolenie ma charakter warsztatowego kursu z elementami dynamicznej prezentacji, przydatnych kazusów, konkretnych przykładów, konsultacji oraz analiz. Podczas kursu online będziesz mógł natychmiast weryfikować swoją wiedzę oraz wykorzystać ją w ćwiczeniach. Wyeliminujesz błędy i zyskasz pewność przed egzaminem. 


Forma zajęć online

•  Eksperckie wprowadzenie

•  Warsztaty, ćwiczenia – wspólne rozwiązywanie kazusów w oparciu o zanonimizowane lub autorskie akta i dokumenty; kazusy otrzymasz przed rozpoczęciem webinarium celem przygotowania się.

• Dyskusja z prelegentem – możliwość uzyskania feedbacku i odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.

 


Kurs przygotowujący do egzaminu radcowskiego i adwokackiego 2020 - Prawo Administracyjne w pigułce - to:

 • 6 godzin praktycznego treningu, 
 • nauka prawidłowego sporządzania pism procesowych i umów z wykorzystaniem przykładowych akt spraw, krótkich kazusów oraz wzorów pism z podaniem najpopularniejszych zarzutów, 
 • wspólne rozwiązywanie kazusów w oparciu o zanonimizowane lub autorskie akta i dokumenty, 
 • konsultacje, analizy oraz aktywne dyskusje z prelegentem.

Na kursie online: 

 • w praktyczny i przystępny sposób poznasz i przyswoisz istotę wszystkich rodzajów pism procesowych,
 • przećwiczysz sporządzanie apelacji od wyroków pierwszej instancji sądów powszechnych, konstrukcję skargi, zarówno do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego, jak i skargi kasacyjnej do Naczelnego Sądu Administracyjnego,
 • nauczysz się prawidłowo dostosowywać stan faktyczny do aktualnych przepisów,
 • prześledzisz linię orzeczniczą i znajdziesz jego zastosowanie przy sporządzaniu konkretnych pism procesowych,
 • unikniesz błędów w pisaniu poszczególnych dokumentów oraz nauczysz się poprawnej konstrukcji pism,
 • otrzymasz wskazówki, w jaki sposób dostrzec różne uchybienia i błędy zawarte w zaskarżanych wyrokach i decyzjach,
 • poszerzysz swoją wiedzę z zakresu instytucji prawa procesowego i materialnego,
 • otrzymasz dodatkowe bonusy, takie jak: dostęp do Systemu Legalis - Legalis Compact Plus oraz rabat na zakupy w księgarni internetowej Wydawnictwa C.H.Beck.


Certyfikat uczestnictwa

Osobom biorącym udział w naszych szkoleniach wydajemy zaświadczenie o ukończeniu kursu potwierdzające uczestnictwo w zajęciach, określające tematykę szkolenia, wymiar godzin oraz zwierające informację o organizatorze szkolenia. 

KURS W PIGUŁCE: Egzamin radcowski i adwokacki 2020 (5 bloków)


Zajęcia online odbędą się w dniach 15-16 czerwca 2020 r. w godzinach: 17:00 - 20:15 (z przerwą)

Link do zajęć online zostanie przesłany na Państwa adres e-mail około dwie godziny przed startem kursu w danym dniu. 

Liczba godzin zajęć merytorycznych: 6 h

Plan zajęć online

17:00-18:30 - I część
18:45-20:15 - II część

Zakres bloku administracyjnego

•  wstęp,
•  praca na aktach, kazusach, mini przykładach,
•  zasady konstruowania skargi do WSA i skargi kasacyjnej do NSA,
•  przedstawienie najczęściej popełnianych błędów,
•  formułowanie opinii prawnych w oparciu o analizę akt i konkretnych stanów faktycznych.Jako uczestnik kursu online otrzymasz gratis:

 • miesięczny dostęp do Systemu Legalis (Legalis Compact Plus). Przypominamy, że w ostatnich latach był to system dostępny podczas egzaminu. Zapoznaj się ze strukturą i funkcjonalnościami, aby móc sprawnie wyszukać potrzebne informacje.  
  Sprawdź wykaz publikacji zawartych w pakiecie >> 
           Niezbędna wiedza na wyciągnięcie ręki!


           Sam wybierasz, których pomocy naukowych potrzebujesz!


* Kod rabatowy obniży wartość Twojego zamówienia na ksiegarnia.beck.pl o 15% od ceny katalogowej.              
Kod nie obejmuje prenumerat czasopism i pakietów i nie łączy się z innymi promocjami.


adw. Katarzyna Miętkowska
adw. Katarzyna Miętkowska
Członek Izby Adwokackiej w Krakowie, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, doktorantka w Katedrze Prawa Karnego Materialnego Wydziału Prawa i Administracji UJ. Świadczy stałą obsługę prawną spółek kapitałowych działających na rynku polskim i francuskim w zakresie prawa gospodarczego, cywilnego, karnego, prawa pracy oraz karno – skarbowego związaną także z odpowiedzialnością członków organów spółek za podejmowane działania. Reprezentuje podmioty gospodarcze przed sądami cywilnymi oraz administracyjnymi, a także organami administracji, w zakresie prawa budowlanego, geodezyjnego i kartograficznego, ochrony środowiska. Ponadto świadczy usługi prawne dla klientów indywidualnych w zakresie prawa karnego, cywilnego i rodzinnego, ze szczególnym uwzględnieniem spraw regulacji własności gruntów i postępowania wieczystoksięgowego. Świadczyła usługi prawne na rzecz szkoły wyższej, w zakresie pełnej obsługi prawnej. Prowadziła zajęcia na Uniwersytecie Jagiellońskim z zakresu prawna karnego materialnego przez trzy lata w wymiarze 120 godzin rocznie. Prowadzi kursy przygotowujące do egzaminów na aplikacje prawnicze. Autorka publikacji naukowych z zakresu prawa karnego i procesu karnego.
Zajęcia online odbędą się w dniach 15-16 czerwca 2020 r. w godzinach: 17:00 - 20:15 (z przerwą)

Zapisy trwają do 14 czerwca 2020 r. do godziny 23:59 lub do wyczerpania limitu miejsc.

Link do zajęć online zostanie przesłany na Państwa adres e-mail na około dwie godziny przed startem kursu w danym dniu. 

W przypadku nie otrzymania wiadomości prosimy sprawdzić folder SPAM w skrzynce pocztowej. W razie dodatkowych pytań prosimy o wiadomość na adres akademia@beck.pl.* Zastrzegamy sobie prawo do odwołania kursu z przyczyn niezależnych, lub w przypadku, gdy nie zgłosi się wystarczająca liczba uczestników. W takim przypadku uczestnicy, którzy dokonali wpłaty, mają możliwość przeniesienia wpłaty na inny termin tego szkolenia lub na inne szkolenie lub zwrotu wpłaty.

Formularz zapisu na szkolenie

Szkolenie online

ADMINISTRACYJNE W PIGUŁCE: Kurs do egzaminu radcowskiego i adwokackiego 2020 Miejsce i termin: Szkolenie online, 15-16 czerwca 2020
Cena: 290,00 zł z VAT

Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo C.H.Beck sp. z o.o., Warszawa, ul. Bonifraterska 17, kontakt: daneosobowe@beck.pl. Dane przetwarzamy w celu realizacji lub zawarcia umowy z Klientem, rozliczeń, księgowości i sprawozdawczości finansowej, spełnienia innych obowiązków prawnych, w celach wskazanych w treści zgód, do ustalenia, dochodzenia i obrony roszczeń oraz w celach statystycznych. W sytuacjach przewidzianych prawem, przysługują Ci prawa do: dostępu do swoich danych, otrzymania ich kopii, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, cofnięcia zgody oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Pełne informacje w regulaminie.
Do zapłaty:
 zł z VAT
Wartość zamówienia netto:  zł
Wydawnictwo C.H.Beck - helpdesk Masz dodatkowe pytania odnośnie szkolenia?
Napisz na akademia@beck.pl lub zadzwoń +48 22 311 22 22
Koszt połączenia wg taryfy operatora.